Yemekler

Yemek insanların vazgeçilmezlerinden biridir. Yemek yemeden hayat devam edebilir mi hiç ? birçok yemek çeşiti vardır etli etsiz fırında güveçte gibi birçok şekilde yemek yapabiliriz aslında, önemli olan yemeğin tadı mıdır sunumu mu ? Vallah gerçekçi olmak gerekirse bence tadıdır ama kötü bir görsel ile gelen yemeği aşırı lezzetli olsa bile yemeden eleştirir miyim desem sanırım bunun cevabı evet olurdu.Yani anlaşılan biraz kararsızım. Peki siz yemeği lezzetine göre mi değerlendirirsiniz yoksa sunumuna göre mi veya her ikisi de önemli midir sizin için artık kendi içinizde bir düşünürsünüz.

Benim en sevdiğim yemek türleri arasında etli yemekler yer alır kuru fasulyeyi çok severim  mesela aslında onu etsiz olsa bile yerim anlaşılan kötü bir özelliğim var biraz seçiciyim galiba sizler yemek konusunda seçici misinizdir ? ülkemizin yemek kalitesi ve güzelliği konusunda tartışmaya gerek yok sanırım bir adanası olsun urfa kebabı olsun bence mükemmel bir lezzete sahip güzel ülkemiz aslında diğer ülkelerin yemeklerini tatma konusunda pek şansım olmadı ancak yine de bizim ülkemizden çok çok güzel yemekleri olan ülkelerin sayısının fazla olduğunu düşünmüyorum özellikle Çin yemekleri olan genelde deniz ürünleriyle oluşan yemekler fazla ilgimi çekmiyor nebileyim biraz kötü geliyor ama lezzeti belkide çok güzeldir.

Yemek yapma konusunda da yetenekli olduğumu söylesem yanlış olmaz gerçeği yemek demesek daha iyi olabilir daha çok poğça börek gibi hamur işi şeyleri yapma konusunda daha iyiyim sulu yemekte yapabiliyorum mesela kuru fasulye üstte bahsettiğim gibi insan sevdiği yemeği de yapsın bi zahmet sizler yemek yetenekleriniz konusunda neler düşünüyorsunuz bilmiyorum ama bence benim yemek bilgim bana yetiyor sevgili okurlar yazıyı biraz kendimden bahseder hale getirdim ama ne yapayım konu yemek olunca bildiklerimi paylaşmak istedim açıkçası son olarak sizlere tavsiyem benimde eksiği olduğum çeşitli ülkelerin ve yörelerin yemeklerinden tatmanız ne bilebiliriz pekli daha çok güzel lezzetlerle tanışırız. Sevgili okuyucular yemekler konusunda sizlere bahsedeceklerim bu kadar sizlere bol lezzetli ve bol yemekli günler diliyorum. 

hakkında Giza

Giza

İlgini Cekebilir

E-Ticaretin Püf Noktaları Satış Potansiyelinizi Arttırmanın Yolları Nelerdir

E-ticaret insanlara büyük kolaylıklar sunmaktadır. 7/24 saat alışveriş imkanı, daha çok çeşit ürün sunulmakta, ürünler ile ilgili ayrıntılı bilgiler verilmekte, satıcılar daha çok müşteriye hızlı bir şekilde ulaşabilirler, İnsanlar beğendikleri ürünleri daha ucuza alabilmekte olup satın aldıkları ürünler evlerine kadar gelmektedir. İnternetten alışverişin güvenli firmalardan yapılması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: