Ev / Teknoloji / Cep Telefonu / Tablet veya Telefondan Ekran Videosu Nasıl Çekilir?

Tablet veya Telefondan Ekran Videosu Nasıl Çekilir?

ANDROİD EKRAN VİDEOSU NASIL ÇEKİLİR?

Evet arkadaşlar bugünde sizlere android telefonunuzun nasıl ekran videosunu çekebileceğinizi anlatacağım. Bildiğimiz gibi bir çoğumuz oyun oynamayı çok seviyor(online oyunlar veya offline oyunlar farketmez).Bazılarımız ise hem bu oyunları oynamayı hemde youtube,facebook,instangram gibi platformlarda paylaşmayı istiyor.Bunun için ise android telefonunun ekranının videosunu çekmesi gerekir.

PEKİ BU NASIL OLUCAK?

   Bu işlem bazı ekran videosu çekme programlarıyla oluyor.Mesela en ünlülerinden bir tanesi ”mobizen”dir. Madem örneği verdik bu örnek üzerinden devam edelim. Mobizen uygulamasını playstore den indirebilirsiniz.İndirdikten sonra uygulamaya girerek uygulamada oturum açıyorsunuz.Oturum açtıktan sonra ekran videosunu kaydet bolümü var.Ona tıklayarak kaydetmeye başlayabilirsiniz.

hakkında BilgeBank

İlgini Cekebilir

Android Cihazlarda Root Nedir? Neden Root Atılır?

Root telefonun yetkilerini kullanıcının eline alması ve istediği değişikliği yapma yetkisi tamamen kullanıcıda olması için yapılan işlemdir.

4 yorumlar

 1. blackgastro

  Gerçekten süper.Ne zaman birşey araştırsam kendimi bu sayfada buluyorum… Elinize emeğinize sağlık …

 2. resul2147

  Güzel bir site tablet veya telefonda nasıl iyi bir şekilde ekran kaydedebileceğimi açıklıyor çok iyi. bu site baya emeği var emeğinize sağlık içerikleri çok sevdim hepsi yararlı bilgiler teşekürler bilgebank.

 3. huseyin

  Çok harika bir site güzel konulara deyiniyiyor ve çok yardımcı oluyor elinize emeginize saglık

 4. mbakirci1903

  Ellerinize Sağlık Çok Güzel Bir Konu İnşllah Umuyorum Daha İyi Yerlere Gelebilecek Site Başarılarınızın Devamını Diliyorum Daha Güzel Daha Mutlu Konulara İnşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir