Sosyal Medya Asistanı Ve Para Kazanma Sistemi

SocialTakipci sitesini youtube de para kazandıran güvenilir siteleri araştırırken buldum. Kayıt oldum. Kayıt olduktan sonra sisteme giriş yaptığımda sitenin kullanımı çok kolay ve karışık olmadığını gördüm. Sitenin içeriği zaten güvenli bir site olduğunu gösteriyordu ve zamanla çok güvenli bir site, insanların hakkının yenmediğini de gördüm. İki defa ödeme talep ettim ve söylenilen zamanda kazancım papara hesabıma aktarıldı.

SocialTakipci İnternet’ten para kazanmanın en güvenilir sitelerinden biridir. Bir çok para kazandıran siteye üye oldum ve bir çoğu ödeme talep ettikten sonra ya ödeme yapmadılar yada kaybolup gittiler. SocialTakipciye kayıt olalı iki ay gibi bir süre oldu ve çok memnunum.

SocialTakipci da para kazanabileceğiniz bir çok içerik vardır. Kredi kazan kısmı adı altında bulunan link kısaltması, makale yazarlığı, mini görevler bulunmaktadır. Kredi kazan 2 kısmında ise dailymotion video izleme, instagram takip ve beğeni, web ziyaretçi sayfası, twitter beğeni ve takip, youtube video sayfaları bulunmaktadır. Ayrıca; aktif üye yarışması içeriğinde bulunan günlük kredi ve aktif üye yarışması kısmı bulunmaktadır. Günlük en az 10 video izlediğinizde ve talep ettiğinizde 50 kredi hesabınıza aktarılır. Aktif üye yarışmasında ise en çok video izleyen ilk üç kişiye hediye krediler verilir. Birinciye 150 kredi, ikinciye 100 kredi, üçüncüye ise 50 kredi sistem tarafından otomatik olarak verilir. En çok kredi toplayan kişileri yine buradan takip edebilirsiniz.

Benim en çok kullandığım para kazanma yöntemlerinden biri makale yazarlığıdır. Belirlenen her hangi bir konu üzerinde makale yazarak 1000 yada 1500 kredi toplanarak 1 tl yada 1,5 tl para kazanabiliyorsunuz. Yalnız makale yazarlığında dikkat edilmesi gereken bazı kurallar bulunmaktadır. Yazılan makale internetten kopyala yapıştır yapılmamalıdır. Yazışma kurallarına dikkat edilmelidir, en az 300 kelime olacak şekilde makale yazılmalıdır. Makale şartlarına uymayan makaleler sistem yöneticisi tarafından onaylanmaz. 

Diğer kullandığım içerik ise kredi kazan 2 adı altında bulunan videoları izleyerek krediler kazanabiliyorum. Her videonun süresi vardır: Bazı videoları 20 saniye izledikten sonra 1 kredi kazanılırken bazı videoların süresi ise 2 saniyedir. İki saniyelik videolarında 2 kredisi bulunmaktadır. Süresinden az izlenen videolardan kredi kazanılamaz. İzlenen videoların alt kısmında izlenme süresi gösterilmektedir.

Kazaçlarınızın ödenebilmesi için en az kazancınız 10.000 kredi yani 10 TL olması gerekiyor. 10 TL altı ödeme talep edemezsiniz. Ödemeler ise her ayın başında ve 15’nde yapılmaktadır. Ben bu siteyi çok seviyorum. çünkü emek hırsızlığı yapmıyorlar. Buradan siteyi oluşturan site sahiplerine teşekkür ediyorum. Yakın zamanda tavsiye ederek üyeler de ekleyeceğim.

Saygılar….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir