ŞAŞKIN PEMBE

Son yıllarda herkes farkındadır ( kesin!!!)

pembe patlaması oldu. Hani diyorum ki pembe şaşırdı , pembe kafayı yedi , pembe ne olduğunu ve hangi davanın konusu olduğunu anlayamadı . Yani diyorum öyle bir şaşkınlık.

Zavallım bir de sakin , bir de uysal.Hangi eşyaya konsa uyum sağlıyor.Hangi sunuma eşlik etse hiç ses etmeden hemen duruma uygun poz veriyor. En çokta yeni gelinler ya da çeyiz düzen gelin adayları suistimal ediyor bu rengi.(yavv hemen üzerine alınma kuzum , bak gerçekten saygı duyuyoruz biz sana amaç mizah)İşe birde pembeden sormak lazım cancağızım o memnun mu bu halden .Bizi hep o yeşil çamın “pembe panjurlu ev ” itemi bu hale sokmadıysa  bende bir şey bilmiyorum. Resmen ticari zekaların beyinlerine nüfuz etmiş yeni nesil gelinleri avuçlarına almış gidiyor. Hani her objenin de bir duruşu var ahali :)Pembe wc fırçası mı olur leyynn 🙂 Demiyorum elbet , olur neden olmasın hoşta olur . Ya biz pembeye takık değiliz  aslında sadece büründüğü objeler sorun çıkarıyor diyelim.

Neyse iyisi mi herkes gönlüne göre  en sevdiğini , en çok istediğini alsın ,  kullansıniçlerinize de sinsin İnşALLAH :)Bizde amaç mizahi bir yaklaşım olmakla beraber pembe severler lütfen üzerine alınmasın kalpleri kırılmasın amaç gülümsemek 🙂

Zira wc fırçam sahiden pembe 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir