PTC Sistemi Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

PTC Sistemi Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

PTC ( Paid to Click) yani kısaca tıkla kazan anlamına gelir. Reklam verenlerin reklamlarına tıklandıkça sisteme para ödemeyi kabul ettiği reklam tıklayanların da reklam verenlerin reklamlarına tıkladıkça para almayı umduğu sistemlerdir. Reklam vererek ödeme taahhüdünde bulunan firma ya da kişiler ile reklam tıklayarak reklam başı para alan kişiler ( kullanıcılar) bir site aracılığı ile buluşurlar. İşte biz bu sisteme PTC diyoruz.

PTC siteleri genelde kullanıcılara reklam başı 0.01 birim para vermeyi taahhüt ederler.Kullanıcılar üye olmak suretiyle bu sistemi kullanabilirler. Ülkemizde ve dünyada işlem yapan binlerce PTC sistemi mevcut ancak bunların çok ama çok büyük bir bölümü maalesef üyelerini aldatmaya yönelik (scam) sistemlerdir. Bugün reklam tıklayarak üyelerine para ödemeyi taahhüd eden ve bunu gerçekleştirebilen çok az bir site mevcuttur.

Üyelerine reklam tıklamak suretiyle para ödemeyi taahhüt eden ve gerçekten üyelerine para ödeyen ve ülkemizde hizmet veren en önemli sitelerden biri http://socialtakipci.com sitesidir. Site bugüne kadar binlerce üyesine birçok ödeme yaparak sektörde güvenilir olduğunu ispatlamıştır. Site üyelerine ödediği miktarları yine üyeleri aracılığı ile kanıt sayfası oluşturarak ödediğini ispatlamıştır. Aşağıda bu kanıtlara ilişkin sadece bir bölümünü sizlere aktarıyoruz ve diyoruz ki eğer bu işe yeni başlıyorsanız ya da aldatılmaktan sıkıldıysanız bu site ile tanışın.

Ödeme kanıtlarına ilişkin ekran resmi

Hemen şimdi http://socialtakipci.com/?ref=18 bu linki kullanarak üye olup para kazanmaya başlayabilirsiniz.