Ev / Teknoloji / Bilgisayar / Link Kısaltma Servisi Nedir? Nasıl Çalışır?

Link Kısaltma Servisi Nedir? Nasıl Çalışır?

Link kısaltma için adrese girdiğiniz zaman shorten url ye basarak kısaltırsınız . Herhangi bir web adresini alıp yapıştırdığınızda kısa link elde edeceksiniz. Link kıslatma oldukça basit , ücretsiz ve iyi bir hizmettir. Link kısalttığınızda o kısa linkten giren kişilerin sayısını , istatiğini , kaç kere tıklandığını , nereden tıklandığını , hem grafik ve hemde harita üzerinden takip edebilir , görebilirsiniz. Bu link kısaltmada kısa linke tıklayan kişi belli saniyeler içinde video izler , geç butonu çıkana kadar . Geç butanonuna tıkladıktan sonra kısalttığınız linke girer. Bundan siz demin saydığım unsuları görebilirsiniz. ,

Link kısaltma hangi adresler için olur ;

Diyelim ki www.xxx.com bunu kopyaladığınız an ve yapıştırıp kısalttığınız an elinizde kısa url olur .

Link kısaltma ile para kazanabilirsiniz …

Ne kadar çok kişi tıklar ve url ziyaretinde bulunursa bir kişiden çok az miktarda olsa para kazanabilirsiniz.Ne kadar kazancağınız belli değildir . Tablet , bilgisayar gibi  cihazdan cihaza değişiklik gösterebilir.

Bu işten çok para kazanacağınız mümkün değildir . Emek ve çalışma istiyor . Sayfanız çok bilindik olursa anca elde edilen gelir iyi olur . Bu işten ev geçindirmeyi bırakın iyi bir para kazanmanızda çok zordur . Yani anlayacağınız para kazanmak istyorsanız pek bu konuda başlamanızı tavsiye etmem .

Link kısaltma budur ve bu yüzden kullanılır .

hakkında İlayda Kayapınar

Avatar

İlgini Cekebilir

Kağıt Nasıl Yapılır?

Günümüzde kağıt yazı yazmak başta olmak üzere, ürün paketleme, ev duvarlarını süsleme gibi birçok alanda kullanılmaktadır

3 yorumlar

 1. Avatar
  Emre Kafadar

  Etkileyici ve güzel anlatımlı bir konu olmuş.Eğer aktif bir kitleye hitap ediyorsanız link kısaltma siteleri üzerinden kazanç sağlamak mümkün.

 2. Avatar
  SosyalKazanc17

  Etkileyici bir makale olmuş. Son zamanlarda link kısaltma aktiviteleri giderek artıyor artık her girdiğimiz linkten birileri para kazanıyor eğer bir kitleye hitap ediyorsanız oturduğunuz yerden para kazanmak için iyibir yöntem .

 3. Avatar

  Likn kısalt servislerinden ilk ödememi aldım. ödeme eşiği 20 tlye ulaşınca ödememi yaptılar fakat 20 tl ödeme eşiğinde 8 tl kesinti yapıldı. 2 3 tl olsa neyse derim. ama 8 tl gibi bir kesinti çok fazla. başka siteleri araştırıyorum bakalım hangisi daha iyi. önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: