Facebook Sayfa Linki Nasıl Değiştirilir?

Facebook Sayfa Linki Nasıl Değiştirilir?

Facebook Sayfa Linkimizi Nasıl Değiştirir veya Nasıl Özelleştirebiliriz?

Şuan Kullandığımız Facebook Sayfa Linkimiz Daha Öncesinden https://www.facebook.com/BilgeBank-1432365933457365/ Diye Uzun Bir Url Adresine Sahipti Ancak Biz Bu URL Adresini Kısaltarak değiştirdik Ve https://www.facebook.com/BlgBnk Olarak Düzenledik Aşağıdaki Adımları Tekrarlayarak Sizde Facebook Sayfa URL Adresinizi Değiştirebilirsiniz. (Facebook Bu Değişikliği Güvenlik Açısından Yalnızca Bir Seferliğine Yapmaktadır. )

Facebook Sayfası İçin URL Adresi Değiştirme

Daha Önceden URL Adresinizi Değiştirmediyseniz Sayfanızın Solunda Bulunan Profil Resminin Altındaki Sayfa @Kullanıcıadı Oluştur Alanına Tıklayarak

veya

Hakkında Alanına Giriş Yaparak Genel Ayarlarda Kullanıcı Adı Sayfa @kullanıcıadı Oluştur Alanından Url Adresimizi değiştirebiliriz.

Sayfa @kullanıcıadı Oluştur Alanına Girdiğimizde Resimdeki Gibi bir Alan Karşımıza Çıkmakta burada Sadece Bize Uygun Ve Daha Önceden Bir Başkası Tarafından Alınmayan Bir İsim Belirlememiz Gerekmekte. Bizim BilgeBank İsmimizi Daha Önceden Bir Başkası Kullandığı İçin Mecburen BlgBnk Olarak Belirlemek Zorunda Kaldık.

Kullanıcı Adı Oluştur Dediğimizde Artık Yeni Facebook URL Adresimiz https://www.facebook.com/BlgBnk Olarak Değiştirilmiştir.