Ev / Teknoloji / İNTERNET / Facebook Oyun İstekleri Nasıl Engellenir? 

Facebook Oyun İstekleri Nasıl Engellenir? 

Facebook modasını yavaş yavaş yitiriyor olsa da oyun istekleri hala ısrarla gelmeye devam ediyor. Bu oyunları kim oynuyor bilmiyoruz fakat istekleri nasıl engelleyebileceğimizi biliyoruz.

Facebook’a giriş yaptıktan sonra sağ üstteki küçük oka tıklayarak ayarlar bölümüne gidiyoruz. Solda ”Engelleme”ye tıklıyoruz ve Uygulamaları engelle bölümündeki kutucuğa engellemeyi istediğimiz uygulamanın adını yazıyoruz ve zaten daha yazarken oyunun adı çıkıyor. Böylelikle oyunla ilgili artık Facebook’tan herhangi bir etkileşim almıyorsunuz. Aynı yolları izleyerek de bu engellemeyi kaldırabilmemiz mümkün.

Bir önceki kadar kesin olmayan bir yol daha mevcut: Yine sağ üst köşedeki Ayarlar sekmesine tıklıyoruz. Bu kez Bildirimler kısmına girerek ”Facebook Üzerinde” seçeneğine giriyoruz. Uygulama istekleri ve hareketleri seçeneğine girdiğimizde daha önce ve yakın zamanda kullandığımız uygulamalar karşımıza çıkıyor. Bunların sağ tarafındaki seçenekten bildirimler ”Açık” veya ”Kapalı” olarak işaretleyerek artık bu oyunla ilgili bildirim almamayı sağlayabiliyoruz.

Gördüğünüz gibi Facebook’ta rahatsızlık veren birçok şeyin çözümü de mevcut halde. Artık sıkıcı oyun istekleri olmayan bir Facebook’un tadını çıkarabilirsiniz!

hakkında BilgeBank

İlgini Cekebilir

android ve ios ta arka planda youtube videolar nasil acilir

Telefondan Programsız Arka Planda YouTube’dan Nasıl Müzik Dinlenir?

Çoğumuz telefon kullanıyoruz.Bazende telefon kullanırken müzik dinlemek isteriz.Ve bunu youtubeden yapmak isteriz.Ama youtubeden çıktığımız anda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: