Cep Telefonu Ve Tabletlere Format Atma Tuşları

Cep Telefonu Ve Tabletlere Format Atma Tuşları

SAMSUNG

Akıllı telefonunuzu kapatın. Daha sonra Ses Açma, orta tuş ve açma/kapama tuşuna aynı anda basın. Bir müddet bekledikten sonra karşınıza bir ekran gelmiş olacak.

GENERAL MOBILE

Telefon Kapalı Durumdayken Ses Açma + Güç Butonu (Power) Tuşlarına basalım General Mobile Yazısını Gördüğümüzde sol dokunmatik tuşuna birkaç kez dokununuz  tabiki diğer tuşları bırakmadan dokunma işlemini yapınız.Kısa süre sonra ekrana Recovery Mode gelecektir.

LG

İlk önce akıllı telefonunuzu kapalı konuma getiriniz. Ses kısma ve power (cihazı açma kapama tuşu) tuşuna aynı anda 10 sn basili tutun. LG logosunu gördükten sonra parmağınızı power tuşundan çekin, ses kısma tuşuna 2 sn kadar daha basılı tutun ve tekrar Power tuşuna basın. (Burada parmağınızı power tuşundan çekip kısa sürede tekrar basmanız gerekiyor).

ASUS

Telefonunuzu kapatınız. Sesi Yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basılı tutun. Boot seçenekleri gelene kadar basmaya devam edin. Sesi Azalt tuşu yardımıyla Factory Reset‘i seçip, Açma (Power) tuşuna basınız.

CASPER

Telefonunuzu kapatınız.Sesi Yükselt + Sesi Azalt tuşlarına basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basılı tutun. Açılan siyah ekrandan sonra Recovery Mode seçmek için Sesi Yükselt tuşuna 2 defa basınız.

SONY

Telefonun Güç düğmesi üzerinde yer alan MikroSD ve SIM kart yuvasının kapağını kaldırın. Telefonunuzun modeline göre Sarı, Kırmızı, Turuncu renkte küçük bir düğme göreceksiniz. Bir kalem veya toplu iğne başı ile bu düğmeye basın ve 10 saniye kadar bekleyin. Telefonunuzda titreşimler olacak ve kapanacaktır. Telefonun Güç Düğmesine basıp telefonunuzu açabilirsiniz. Telefonunuz formatlanmış şekilde açılacaktır.

VESTEL

Telefonunuzu kapatınız. Kapalı konumda iken Sesi Yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız. Android System Recovey ekranı gelene kadar tuşlara basmaya devam edin.

HTC

Telefonumuzun pilimini çıkartalım ve 10 saniye sonra geri takalım, SES DÜZEYİNİ AZALT (vol down) düğmesini basılı tutup, GÜÇ (power) düğmesini basılı tutun.,
Üç Android resmi bulunan ekranın görünmesini bekleyin ve GÜÇ ve SES DÜZEYİNİ AZALT düğmelerini bırakın.