Ev / Teknoloji / Bilgisayar / Bilgisayar Ekranı Kaydı Nasıl Yapılır?

Bilgisayar Ekranı Kaydı Nasıl Yapılır?

BİLGİSAYARDA EKRAN VİDEOSU NASIL KAYDEDİLİR?

Arkadaşlar bugünki konumuz bilgisayarda nasıl ekran kayıtı yapabileceğimizdir.

PEKİ NEDEN EKRAN VİDEOSU KAYDEDİLİR?

Bazı kişiler oynadığı oyunları sosyal platformlarda paylaşmak için, bazı kişilerde bilgisayarla ilgili bilgi videosu çekip onları sosyal platformda paylaşmak için.

NASIL EKRAN KAYDI YAPABİLİRİZ?

Bunun için tasarlanmış bazı uygulamalar var.Benim size önerdiğim ise ”BANDİCAM” dır.Bu uygulamayı indirip uygulamaya girdikten sonra seçenekler vardır(oyun modu,normal).Bunlardan herhangi birini seçip ekran kaydınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

hakkında BilgeBank

İlgini Cekebilir

Android Cihazlarda Root Nedir? Neden Root Atılır?

Root telefonun yetkilerini kullanıcının eline alması ve istediği değişikliği yapma yetkisi tamamen kullanıcıda olması için yapılan işlemdir.

2 yorumlar

  1. xorba

    Bu konuda Bandicam iyi hizmet sunuyor fakat fiyatı biraz pahalı. Cracklemek isterseniz de sürekli olarak crack’i siliniyor. Action programını öneririm. Satın alacaksanız daha ucuz ve daha fazla seçenek sunuyor. Tabi ekran kaydetme programlarında önemli olan bir şey de kodek. Kodek, ekran kaydı kalitesi bakımından çok değişiklik gösteriyor ve iyi kodek seçimi hem video kalitesini arttırıyor, hem kayıtta oluşan sıkıntılar aza indirgenebiliyor.

  2. Mehmet

    Ekran kaydi icin prt snc tuşuna basılıp sonra kaydetmek istedigimiz yere yapistirarak istedgimiz ekran görüntüsünü alabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir