USB Flash Bellek Dolu Ancak Dosyalarım Görünmüyor – BilgeBank
Çarşamba , Mayıs 23 2018
Anasayfa / Teknoloji / Bilgisayar / USB Flash Bellek Dolu Ancak Dosyalarım Görünmüyor

USB Flash Bellek Dolu Ancak Dosyalarım Görünmüyor

Evet Arkadaşlar Başlıktada Yazdığı gibi Flash Bellek Dolu Ancak verilerim Dosyalarım Görünmüyor peki Bu Durumda ne Yapabiliriz.

Flash Bellek Dolu Ancak Dosyalarım Görünmüyorsa USB Flash Belleğinizin  içindeki dosyalar gizli demektir. Bu Durumdan Biçimlendirme Yapmadan Verilerinizi Kaybetmeden Kurtarabilirsiniz.

Yapmamız Gereken İşlemleri Sırasıyla Takip Edin

  • Başlat çalıştır bölümüne CMD yazın ya da Windows ve R tuşlarına birlikte basın ve çalıştır ekranına CMD yazın enter tuşuna basın. CMD Komut istemi açılacaktır.

cmd-komut-islemcisi

Komut istemi ekranına şu komutu yazın. Bu komuttaki E: USB  belleğe atanan sürücü harfidir. ( Bunu kendinize göre düzenlemeniz lazım. Bilgisayarıma tıklarsanız bilgisayarım bölümünde sürücünüze atanan harfi görebilirsiniz. Bu sizde E, D,F,J gibi bir harf olabilir.) Komutu uyguladıktan sonra enter tuşuna basın.

Ver Ardından

( Bunu kendinize göre düzenlemeniz lazım. Bilgisayarıma tıklarsanız bilgisayarım bölümünde sürücünüze atanan harfi görebilirsiniz. Bu sizde E, D,F,J gibi bir harf olabilir.)

Yapmanız Gereken Sadece Bu İşlemi Yapmaktık İşlemde Kullandığımız attrib Komutlarının Anlamlarıda

 

Hakkında BilgeBank

İlgili Makale

ters dönen masaüstü

Ters Dönen Masaüstü Ekranı Çözümü

Bu hatayı almışsanız mutlaka bilgisayarınıza profesyonel bir çocuk dokunmuştur ve sizde bunu nasıl yaptığını anlamamışsınızdır …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
%d blogcu bunu beğendi: