Google Trends Nedir? Nasıl Kullanılır? – BilgeBank
Anasayfa / Teknoloji / İNTERNET / Google Trends Nedir? Nasıl Kullanılır?

Google Trends Nedir? Nasıl Kullanılır?

Google trends günlük içinde popüler olan resimleri veya videoları takip etmenizi en güncel haberleri takip etmenizi yaran google tarafından sunulmuş en güzel özelliktir . Özellikle en çok googlede web sitesi olan yani yöneticilik yapan kişilere kolaylık sağlamaktadır . En güzel ve popüler sitelere ziyaretci girişinde bulunabilir ve takip edebilirsiniz.

Google Trends Nasıl kullanılır ?

Google trends sadece google.com yani kendi arama motorundan içerikler ve güncel haberler almaktadır . Onun dışında hiç bir arama motorundan özellik almamaktadır .  (sadece veri akışı alır ) . Trend yani moda veya en çok kulllanılan siteler , indirimi çok olan siteler karşınıza çıkmaktadır .

sağ üst köşede gördüğünüz gibi kategoriler ve ülke seçenekleri karşınıza gelmektedir. Ben burada ülke olarak Türkiye seçerseniz herhangi bir katagori olmazsa yukarıda ki gibi sayfa çıkmaktadır . Katagorinizi seçerek itediğiniz alandaki trendlere bakabilir ve takip edebilirsiniz.

Hakkında İlayda Kayapınar

İlgili Makale

Web Siteleri İçin Resim Optimizasyonları Nasıl Yapılır

Web Siteleri İçin Resim Optimizasyonları Nasıl Yapılır?

Hepinize merhaba. Resim optimizasyonu, web sitelerinin tıklanma sayısının artmasında ve hızlı bir şekilde yüklenmesinde önemli bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
%d blogcu bunu beğendi: